• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 110x220 / 220x110 cm do spania

Poszukujesz materaca w rozmiarze 110x220 i kolejny sklep odmawia realizacji Twojego zamówienia? U nas bez problemu taki znajdziesz spośród ponad 90 modeli dostępnych w ciągu 2 dni. Wszystkie to materace kieszeniowe - dla Twojego komfortu.

Ilość rozwiązań materiałowych i wersji wykonania danej konstrukcji materaca sprawia, że podjęcie decyzji o zamówieniu konkretnego materaca do sypialni bywa bardzo kłopotliwy. Na Kaszmirowysen.pl klienci mają możliwość wybrania gotowego materaca 110x220 cm z szerokiej bazy już przygotowanych rozwiązań bądź też z pomocą naszych doradców mogą zaprojektować od podstaw i spersonalizować według indywidualnych oczekiwań i preferencji materac 100x220 cm w wersji kieszeniowej, dwustronnej, zimowej lub letniej, miękkiej lub twardej. Bez względu na wybrane wypełnienie materaca czy rozmieszczenie kieszeni ze sprężynami, na wszystkie produkowane przez nas modele nakładamy kaszmirowy pokrowiec, który przekłada się na uczucie wyjątkowego luksusu i dodatkową wentylację samego materaca.

Pomoc w projektowaniu materaca 110x220 cm

Na każdym kroku projektowania materaca nasi konsultanci doradzają klientowi i wspierają go w procesie wyboru konkretnych rozwiązań materiałowych – tłumacząc różnice pomiędzy poszczególnymi syntetykami czy wypełniaczami naturalnymi i ich wpływem na późniejszą funkcjonalność i trwałość materaca. Wszystko po to, aby podjęta decyzja była maksymalnie przemyślana i świadoma, a wyprodukowany przez nas materac kieszeniowy będzie gwarantował zdrowy i regenerujący sen dla użytkownika. Rozwiązanie Multipocket jest przez klientów i użytkowników bardzo wysoko oceniane, jako przekładające się na uczucie całkowitego wypoczęcia i regeneracji ciała po nocy.

Gwarancja na materace 110x220 cm od Kaszmirowysen.pl

Staranność w doborze materiałów naturalnych i syntetycznych, a także dopracowywana latami technologia produkcji przekładają się na najwyższą jakość produkowanych materaców 120x220 cm. Bez względu na poziom twardości materaca wybrany przez klienta, wszystkie nasze modele z powodzeniem wytrwają przy odpowiedniej konserwacji i przechowaniu kilkanaście lat w swoim niezmienionym kształcie i z zachowaniem wszystkich funkcjonalności. Jakość rozwiązania Multipocket w połączeniu ze standardem produkcji Kaszmirowysen.pl pozwalają nam do każdego sprzedanego produktu oferować dwuletnią gwarancję. Zamówione materace 140x220 cm wysyłamy zawsze na płasko, a klient ma aż 30 dni na odesłanie produktu i otrzymanie zwrotu poniesionych kosztów. Takie warunki współpracy wyróżniają naszą ofertę i gwarantują satysfakcję każdemu klientowi.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024