• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x220 / 220x120 cm do spania

Materace 120x220 cm to bardzo dobry wybór dla osób wyższego wzrostu. Dodatkowe 20 cm zapewni odpowiedni komfort. Zdecyduj się na zakup naszego materaca: darmowa dostawa na płasko, ekspresowa realizacji zamówienia i fachowe doradztwo. ☎ 577 777 361

W dzisiejszych warunkach zamówienie produktu na indywidualne zamówienie, pod konkretny projekt zamawiającego, nie stanowi najmniejszego problemu. Producent materaców udostępnia pod adresem Kaszmirowysen.pl bazę gotowych materaców 120x220 cm jak i daje możliwość samodzielnego zaprojektowania materacu, gwarantując jego wyprodukowanie według indywidualnych wskazówek klienta w ciągu dwóch dni roboczych. To sprawia, że wybór - a nawet stworzenie - własnego idealnie dopasowanego materaca 130x220 cm jest dzisiaj szczególnie proste i szybkie i nie wymaga nawet opuszczenia własnego mieszkania. Osoby, które próbowały kiedyś na własną rękę dostarczyć do sypialni materac o długości 220 centymetrów, z pewnością docenią również fakt, że transport takiego zamówionego materaca odbywa się przez profesjonalną firmę kurierską, więc zamówienie trafia bezpośrednio do pomieszczenia, w którym klient chce odebrać materac 140x220 cm.

Szerokość 120 cm – maksymalny komfort dla jednej osoby

Materace 120x220 cm to maksymalny wyobrażalny komfort dla jednej osoby. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dla jednej osoby zamówić znacznie szersze łóżko i szerszy materac, jednak z punktu widzenia optymalnej aranżacji i funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni, sen na materacu 110x220 cm dla jednej osoby musi być całkowicie komfortowy. Na regenerację podczas snu wpływ ma jednak nie tylko sam rozmiar materaca, ale również zastosowanie konkretnych technologii.

Zalety materaców 120x220 cm Multipocket

Aby człowiek mógł się obudzić z uczuciem wypoczęcia oraz bez bólów kostnych czy mięśniowych i stawowych – konieczne jest wybranie materaca Multipocket. To w tej chwili jedyne rozwiązanie gwarantujące tak wysoki poziom amortyzacji i podparcia dla kręgosłupa, pleców i szyi użytkownika. Każda sprężyna jest w tym rozwiązaniu zamknięta w niezależnej materiałowej kieszeni, co przekłada się na maksymalny komfort wypoczynku, ergonomię materaca oraz pozytywny wpływ na zdrowie. Dodatkowo wszystkie produkowane przez nas i zamówione na Kaszmirowysen.pl materace zamknięte są w specjalnie zaprojektowanym kaszmirowym pokrowcu dającemu uczucie niemalże namacalnego luksusu, a jednocześnie podnoszący poziom wentylacji produktu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024