• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x180 / 180x120 cm do spania

Dobrze dobrany materac 120x180 to gwarancja spokojnego snu i poranka pełnego sił i energii. Sprawdź nasze materace i wybierz jeden z 90 dostępnych modeli. Każdy wyprodukujemy w 2 dni i damy Ci 30 dni na decyzję czy Ci odpowiada. Zadzwoń ☎ 577 777 361

Prezentujemy szeroki asortyment materaców 120x180 cm, które są chętnie wybierane przez naszych klientów do pokoi dziecięcych, ale także hotelowych. Zajmujemy się produkcją naszych towarów, dlatego możemy zapewnić Państwa o ich najwyższej jakości. Zawsze wybieramy surowce pierwszego gatunku i z nich powstaje produkt na indywidualne zamówienie. Udostępniamy materace sprężynowe Multipocket, kieszeniowe, lateksowe, z pianki termoelastycznej oraz kokosowe. Można tu dopasować optymalny materac dopasowany do własnych potrzeb. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl!

Zaprojektuj swój materac 120x180 cm i zapewnij sobie wygodę

Sen to jedna z naszych najważniejszych potrzeb życiowych. Komfortowy i zdrowy sen sprawia, że mamy siły do funkcjonowania i energię na cały dzień. Każdy z nas ma jednak nieco inne poczucie wygody, dlatego u nas można samodzielnie wybrać poszczególne parametry materaca. Udostępniamy materace o różnych stopniach twardości – miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Każdy materac 120x180 cm można też dopasować kaszmirowy pokrowiec, który posiada boczny pasek wentylacyjny. Wszystkie materace są jednocześnie dwustronne – posiadają stronę zimową z owczej wełny i letnią z owaty.

Dostępne rozmiary naszych produktów

Zachęcamy Państwa do wyboru materaca w dowolnie wybranym rozmiarze. W naszej ofercie znajdują się na przykład:

Każdy materac jest przez nas przygotowywany na indywidualne zamówienie klienta. Otrzymują Państwo produkt fabrycznie nowy, spełniający wszystkie oczekiwania. Nie rolujemy materaców na czas transportu, aby nie uszkodzić struktury ich sprężyn. Gwarantujemy doskonałą jakość wszystkich produktów z asortymentu sklepu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie naszych produktów zachęcamy gorąco do kontaktu z pracownikami sklepu. Życzymy udanych zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024