UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x180 / 180x130 cm do spania

Sami produkujemy materace 130x180 cm i wiemy jak są zbudowane. Właśnie my potrafimy dobrać materac odpowiedni do Twoich potrzeb. Zaufaj naszym specjalistom i kup nasz produkt, a będziesz miał spokojny sen. Potrzebujesz pomocy?☎ 577 777 361

Nasz sklep oferuje szereg różnych materacy do łóżek. Zapewniamy materace 130x180 cm różnego rodzaju, które są bardzo wygodne i zapewniają komfortowy wypoczynek. Naszym zdaniem dobrze dopasowany materac jest w stanie sprawić, że znikną bóle kręgosłupa, a sen będzie faktycznie wartościowy. Dlatego u nas każdy sam projektuje swój materac 130x180 cm i wybiera jego najważniejsze parametry. Prezentujemy na przykład materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej wyboru dokonać w oparciu o nasze opisy, kierując się swoim wzrostem i wagą. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl!

Najlepszy asortyment materaców 130x180 cm

W ofercie naszego sklepu dostępne są materace premium – wykonane z surowców najwyższej jakości. Prezentujemy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, jak również materace z wypełnieniem z naturalnego kokosa, z pianki termoelastycznej, czy lateksu. Dostępne są również materace profilowane. Każdy z produktów jest dwustronny – posiada stronę z owczej wełny na zimę i z owaty na sezon letni. Dodatkowo, do materaca 130x180 cm można u nas dopasować pokrowiec kaszmirowy, który posiada boczny pas wentylacyjny. Dzięki pokrowcowi znacznie łatwiej jest zachować czystość i higinę materaca na długi czas.

Materace do różnych pomieszczeń

Sami produkujemy materace z oferty sklepu, dlatego można u nas zamówić produkt w dowolnym rozmiarze. Prezentujemy materace w popularnych rozmiarach, jak materac 160x180 cm dla dwójki, czy materac 90x180 cm do łóżka jednoosobowego. Produkujemy też nietypowe wielkości, jak materac 110x180 cm i inne, w zależności od Państwa potrzeb. Jeżeli nie wiecie Państwo, jak dopasować rozmiar materaca, prosimy o kontakt. Doradzimy i wskażemy, na co należy zwrócić uwagę. Zalecimy też odpowiednią twardość materaca, która zapewni idealnie spokojny i komfortowy sen. Zapraszamy do nas!