• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x180 / 180x130 cm do spania

Sami produkujemy materace 130x180 cm i wiemy jak są zbudowane. Właśnie my potrafimy dobrać materac odpowiedni do Twoich potrzeb. Zaufaj naszym specjalistom i kup nasz produkt, a będziesz miał spokojny sen. Potrzebujesz pomocy?☎ 577 777 361

Nasz sklep oferuje szereg różnych materacy do łóżek. Zapewniamy materace 130x180 cm różnego rodzaju, które są bardzo wygodne i zapewniają komfortowy wypoczynek. Naszym zdaniem dobrze dopasowany materac jest w stanie sprawić, że znikną bóle kręgosłupa, a sen będzie faktycznie wartościowy. Dlatego u nas każdy sam projektuje swój materac 130x180 cm i wybiera jego najważniejsze parametry. Prezentujemy na przykład materace miękkie, materace średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Najlepiej wyboru dokonać w oparciu o nasze opisy, kierując się swoim wzrostem i wagą. Zapraszamy do złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl!

Najlepszy asortyment materaców 130x180 cm

W ofercie naszego sklepu dostępne są materace premium – wykonane z surowców najwyższej jakości. Prezentujemy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, jak również materace z wypełnieniem z naturalnego kokosa, z pianki termoelastycznej, czy lateksu. Dostępne są również materace profilowane. Każdy z produktów jest dwustronny – posiada stronę z owczej wełny na zimę i z owaty na sezon letni. Dodatkowo, do materaca 130x180 cm można u nas dopasować pokrowiec kaszmirowy, który posiada boczny pas wentylacyjny. Dzięki pokrowcowi znacznie łatwiej jest zachować czystość i higinę materaca na długi czas.

Materace do różnych pomieszczeń

Sami produkujemy materace z oferty sklepu, dlatego można u nas zamówić produkt w dowolnym rozmiarze. Prezentujemy materace w popularnych rozmiarach, jak materac 160x180 cm dla dwójki, czy materac 90x180 cm do łóżka jednoosobowego. Produkujemy też nietypowe wielkości, jak materac 110x180 cm i inne, w zależności od Państwa potrzeb. Jeżeli nie wiecie Państwo, jak dopasować rozmiar materaca, prosimy o kontakt. Doradzimy i wskażemy, na co należy zwrócić uwagę. Zalecimy też odpowiednią twardość materaca, która zapewni idealnie spokojny i komfortowy sen. Zapraszamy do nas!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024