• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 120x190 / 190x120 cm do spania

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę materacy 120x190 cm. Wszystkie nasze materace są dwustronne oraz są transportowane na płasko. Nie rolujemy naszych materacy, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Masz pytania?Dzwoń ☎ 577 777 361

Nasz sklep dysponuje szerokim asortymentem materacy 120x190 cm, które wykonane są z różnych materiałów. Prezentujemy zarówno materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, lateksowe, materace kokosowe, czy z pianki termoelastycznej. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient jest w stanie znaleźć u nas właściwy produkt, który spełni wszystkie jego wymagania. Oferujemy tylko materace 120x190 cm wykonane z surowców pierwszego gatunku, dlatego możemy zapewnić o ich wysokiej jakości i doskonałej trwałości. Zapraszamy do udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Materace 120x190 cm produkowane na indywidualne zamówienie

Każdy z naszych klientów otrzymuje zawsze materac fabrycznie nowy. Produkty wykonujemy dopiero po otrzymaniu zamówienia i zgodnie ze specyfikacją wskazaną przez zamawiającego. Istnieje możliwość wyboru materiału, z którego robimy materac – zapewniamy materace lateksowe, piankowe, kokosowe, profilowane i sprężynowe. Dodatkowo, istotnym parametrem do wyboru jest też twardość materaca. Prezentujemy zarówno materace miękkie, jak i materace średnio twarde, twarde i twarde. Zalecamy, aby kwestię tę dopasować do gabarytów użytkownika. Największe znaczenie ma oczywiście masa jego ciała.

Dopasuj idealny materac do swojej sypialni

Zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesne mieszkania w blokach zapewniają niewielkie przestrzenie. Dlatego u nas można wybrać dowolny rozmiar materaca, a my wykonamy go w ciągu dwóch dni roboczych. Do małych pokoi dziecięcych polecamy na przykład materace 70x190 cm, a do większych pokoi dla nastolatków materace 90x190 cm, które są już bardziej komfortowe. U nas można też znaleźć bogaty wybór rozwiązań dla par. Udostępniamy na przykład szerokie materace 180x190 cm, które są chętnie wybierane przez klientów. Wszystkie nasze produkty obejmuje dwuletnia gwarancja i można je do nas zwrócić w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024