• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 70x190 / 190x70 cm do spania

Poszukujesz wygodnego materaca 70x190 cm? Dobrze trafiłeś/aś. Znajdziesz u nas materace o różnych stopniach twardości (miękkie, średnio twarde, twarde, bardzo twarde). Potrzebujesz w doborze takie materaca? Jesteśmy do Twojej dyspozycji ☎ 577 777 361

Produkcja materaców zmieniła się na przestrzeni ostatniego dwudziestolecia kompletnie, jeśli chodzi o zastosowanie materiałów i konkretne rozwiązania technologiczne oraz konstrukcyjne. W ostatniej dekadzie natomiast, za sprawą handlu internetowego, materace 70x190 cm stały się ogólnodostępne i dużo tańsze dzięki rozwojowi konkurencji i udostępnieniu nowych kanałów dystrybucji. Na rynku pojawiło się wiele firm, które jak Kaszmirowysen.pl, umożliwiły klientom nie tylko wybór innowacyjnych materaców z kosztownej oferty kosmicznych technologii. Zamiast już gotowych rozwiązań i tylko najbardziej popularnych rozmiarów producenci zaczęli umożliwiać klientom samodzielne zaprojektowanie materaca 80x190 cm czy dowolnych innych wymiarach – dwustronne lub jednostronne, z naturalnymi bądź syntetycznymi wypełnieniami, twarde lub miękkie. Internet dał więc tani i szybki dostęp do materaców produkowanych na zamówienie klienta, pod jego indywidualne parametry.

Zalety przygotowania materaca pod wymiar

Oczywistymi zaletami wynikającymi z możliwości zaprojektowania i wyprodukowania własnego materaca 60x190 cm jest szansa na dopasowanie materaca do każdego urządzanego wnętrza. W przypadku mniej ustawnych pomieszczeń lub bardzo małych pokoi rozmiar łóżka, a co za tym idzie dopasowanie odpowiedniego materaca 70x190 cm może okazać się zadaniem na wagę złota. 10 centymetrów różnicy w szerokości łóżka nie musi przekładać się na niższy komfort wypoczynku, jeśli dany materac 70x190 cm wykonany jest mimo wszystko z najlepszych dostępnych materiałów i przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.

Co wyróżnia materace 70x190 cm kieszeniowe?

Przykładem są tutaj chociażby materace Multipocket wybierane masowo przez większość klientów kupujących materace w ostatnim dziesięcioleciu. Takie rozwiązania konstrukcyjne jak zamknięcie każdej sprężyny w materacu w osobnej materiałowej kieszeni z syntetycznymi dodatkami, zrewolucjonizowały nie tylko samą produkcję materaca, ale przede wszystkim jego użytkowanie i trwałość. Dzisiejsze materace 100x190 cm są znacznie bardziej trwałe i odporne na uszkodzenia czy odkształcenia, a jednocześnie dzięki swojej doskonałej wentylacji i elastyczności zachowują wszystkie kluczowe funkcje przez wiele lat. Dobry zakup i inwestycja w jakościowy materac, taki jak te oferowane na Kaszmirowysen.pl, pozwala więc przez kolejne lat nie martwić się wymianą materaca czy utratą jego sprężystości.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024