• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 180x190 / 190x180 cm do spania

Materace 180x190 cm to w naszej ofercie ponad 90 modeli. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde lub bardzo twarde. Mogą być zbudowane z kokosu, lateksu, pianki Visco Memory lub profilowanej (moletowanej). Zapraszamy do zakupów.

Najwięcej przestrzeni w sypialni oferuje współczesne budownictwo, gdzie metraże poszczególnych pokoi zaczynają coraz częściej przypominać prawdziwe apartamenty. Do tej pory sypialnie urządzane były raczej w niewielkich pomieszczeniach, a to oznaczało, że tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na wielki materac 180x190 cm ustawiony w centralnym punkcie swojej sypialni. Dzisiaj nie jest to już rzadkością i coraz częściej nawet w starym budownictwie udaje się tak przeorganizować przestrzeń, aby móc z powodzeniem umieścić w sypialni czy pokoju gościnnym maksymalnie komfortowe i jednocześnie praktyczne łóżko małżeńskie wyposażone w materac 190x190 cm.Właściwie każdy wymiar da się dzisiaj z powodzeniem zaprojektować i wyprodukować, zgodnie z indywidualnymi wskazaniami klienta i to nawet w ciągu dwóch dni roboczych. Tylko kilka kliknięć dzieli Internautę od zamówienia swojego wymarzonego materaca 170x190 cm na stronie Kaszmirowysen.pl.

Jak zaprojektować własny materac kieszeniowy?

Oczywiście patrząc na liczbę dostępnych materiałów, surowców, wariantów i technologii produkcji materaca 180x190 cm – można szybko się zagubić. Dlatego na stronie Kaszmirowysen.pl dostępny jest bardzo precyzyjnie zaprojektowany interfejs, dzięki któremu klient na bieżąco ma dostęp do słownika wszystkich pojęć a jednocześnie ma wizualny podgląd na swój projekt. W efekcie nawet bardzo innowacyjny i zaawansowany technologicznie materac 160x190 cm może stać się wyłącznym projektem klienta, ponieważ najmniejsze nawet niuanse i detale projektowe oraz konstrukcyjne są mu na bieżąco przedstawiane.

Własny materac 180x190 cm na wyciągnięcie ręki

Klient widzi także w każdej chwili, jak zmiana konkretnego komponentu lub parametru projektowanego właśnie modeli materaca, przekłada się na zmianę jego ostatecznej ceny. Dzięki temu klient od razu wie, jak na końcową cenę projektu przełoży się zmiana z wersji jednostronnej na dwustronną bądź z wersji letniej na zimową. Jeśli natomiast samo narzędzie cyfrowe do samodzielnego projektowania zamówienia okaże się dla klienta zbyt skomplikowane – zawsze może liczyć na profesjonalne i kompleksowe doradztwo ze strony konsultantów Kaszmirowysen.pl.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024