• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x220 / 220x130 cm do spania

Materace 130x220 cm z naszego sklepu to komfortowe, bogate modele z kaszmirowym pokrowcem posiadającym dodatkową siatkę wentylującą. Każdy produkujemy w ciągu 2 dni i transportujemy bez rolowania na płasko! To bardzo ważne, zaufaj nam!

Remont domu lub mieszkania czy jego urządzanie od podstaw, to zawsze spory wydatek nie tylko finansowy, ale również organizacyjny i logistyczny. Chęć wyboru zawsze najlepszych produktów do wnętrza sprawia, że nawet materace 130x220 cm mogą przyprawić o zawrót głowy nieprzygotowanego Klienta. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej bogatej bazy gotowych materaców 120x220 cm i innych rozmiarach oraz przeczytania przydatnych informacji na temat konstrukcji samych materaców. Wyjaśniamy jak zastosowanie poszczególnych materiałów syntetycznych lub naturalnych do wypełnienia materaca, przekłada się na zdolności termoregulacyjne danego produktu.

Co warto wiedzieć o materacach 130x220 cm?

Przed wybraniem konkretnego modelu klienci mają możliwość sprawdzenia na wyjaśnień takich pojęć jak materace kieszeniowe oraz zrozumieć różnice pomiędzy wersją letnią i zimową danego materaca. A jeśli mimo wszystko klient ma jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, nasz zespół konsultantów jest gotowy do pomocy w każdej sytuacji – w szczególności zaś wspieramy na każdym kroku proces projektowania własnego materaca, ponieważ uważamy, że nic nie zapewni tak komfortowego i regenerującego snu, jak samodzielnie spersonalizowany i wyprodukowany pod indywidualne zamówienie materac 140x220 cm.Klient w takiej sytuacji wskazuje nie tylko konkretną technologię produkcji jak Multipocket, ale nawet może wybrać preferowaną lokalizację poszczególnych sprężyn lub materiał, z którego wykonany jest pokrowiec.

Zalety kaszmirowego pokrowca na materace 130x220 cm

Każdy element konstrukcyjny materaca może wpłynąć znacząco na jego trwałość, funkcjonalność lub możliwość zastosowania w różnych warunkach temperaturowych. Dlatego nasze materace 100x220 cm wykonujemy w unikatowym kaszmirowym pokrowcu, który za sprawą dodatkowej perforacji bocznej umożliwia podwyższoną wymianę powietrza, więc podnosi wentylację całości i poczucie świeżości samego materaca. To bardzo ważne nie tylko dla osób uczulonych czy alergików, dlatego we wszystkich naszych modelach materaców spotkać można właśnie to unikatowe kaszmirowe rozwiązanie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024