UWAGA: W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
Produkcja zostanie wznowiona 19.07.2021 wg KOLEJNOŚCI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x160 / 160x130 cm do spania

Potrzebujesz materaca na wymiar 130x160 cm? Wybieraj spośród materacy miękkich, średnio twardych, twardych lub bardzo twardych. Mamy materace kokosowe, lateksowe, termoelastyczne i profilowane. Zadzwoń, a pomożemy w wyborze ☎ 577 777 361

W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Oferujemy funkcjonalne materace 130x160 cm do łóżek dwuosobowych oraz szereg innych rozwiązań. Sami produkujemy dostępne na Kaszmirowysen.pl materace, dlatego gwarantujemy ich najwyższą jakość. Do wykonania wykorzystujemy tylko surowce pierwszego gatunku. Jesteśmy przekonani, że właśnie u nas dopasujecie Państwo materac klasy premium do swoich potrzeb.

Materac 130x160 cm o najlepszych parametrach

Każdy użytkownik materaca ma wobec niego nieco inne oczekiwania. My staramy się wychodzić wszystkim klientom naprzeciw, dlatego prezentujemy rozwiązania wykonane w różnych technologiach. Dostępne materace sprężynowe kieszeniowe cechuje duża trwałość i wytrzymałość. Są one idealną propozycją dla par śpiących razem w jednym łóżku. Ruchy drugiej osoby są praktycznie niewyczuwalne, a więc można się spokojnie i wygodnie wyspać. W przypadku każdego można dopasować stopień jego twardości do gabarytów użytkownika. Oferowane produkty są dwustronne – z opcją na zimę oraz na lato.

Materace we wszystkich rozmiarach

Ponieważ jesteśmy producentem dostępnych materaców, oferujemy możliwość wyboru dowolnych rozmiarów. Każde zamówienie realizowane jest maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych, a klient zawsze otrzymuje materac fabrycznie nowy, a nie z magazynu. Dostępne są na przykład materace 160x160 cm - najszersze w tej kategorii, materace 140x160 cm do nieco mniejszych łóżek dwuosobowych oraz materace 100x160 cm - bardzo wygodne w przypadku jednej osoby. Nigdy nie rolujemy materaców na czas transportu, ponieważ może to zaszkodzić jakości sprężyn. Każdy z produktów objęty jest dwuletnią gwarancją. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zrobienia zakupów.

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.