• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 160x170 / 170x160 cm do spania

Komfortowe materace 160x170 cm znajdziesz u nas w ponad 90 różnych modelach. Miękkie czy bardzo twarde, średnio twarde lub twarde - każdy z nim kupisz właśnie u nas. Dostarczymy go do Ciebie na płasko, bez rolowania i zginania. Dzwoń ☎ 577 777 361

Dzięki dostępnym u nas materacom 160x170 cm każda para może spać razem wygodnie i w pełni komfortowo. Udostępniamy materace premium, wykonane z najwyższej jakości surowców, które zapewniają im trwałość oraz wytrzymałość. Nasze materace kieszeniowe Multipocket sprawiają, że nie odczuwa się w ogóle ruchów partnera i specyficznego falowania materaca. Jest to doskonałe rozwiązanie na wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu i złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl!

Dopasuj materac 160x170 cm do swoich potrzeb i preferencji

Każdy z nas ma nieco inne oczekiwania wobec materaca. Najważniejsza jest wygoda podczas snu, ale również bezpieczeństwo dla kręgosłupa i jego zdrowa pozycja. Nasze materace 160x170 cm są zawsze dwustronne – jedna ze stron z owaty przeznaczona jest na lato, druga z owczej wełny na miesiące zimowe. Istnieje też możliwość wyboru właściwego stopnia twardości. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz bardzo twarde. Naszym zdaniem najlepiej parametr ten dopasować do gabarytów użytkownika i masy jego ciała. Wówczas zapewnia optymalne warunki snu i wypoczynku. Do materaców 160x170 cm oferujemy również praktyczne pokrowce kaszmirowe, które posiadają funkcjonalny pasek wentylacyjny wokół materaca. Jest to rozwiązanie higieniczne i ułatwiające zachowanie czystości.

Bogaty wybór materaców 160x170 cm i innych rozmiarów

Każdy z naszych klientów oczekuje dopasowania materaca do jego potrzeb. Ponieważ sami produkujemy dostępne w sklepie materace, u nas można zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze. Zapewniamy na przykład materace 70x170 cm do łóżek jednoosobowych, materace 100x170 cm - chętnie wybierane do hoteli oraz internatów i materace 170x170 cm - najszersze tej długości. Nigdy nie rolujemy materacy na czas ich transportu, aby nie uszkodzić sprężyn i nie zmienić ich funkcjonalności. Wysyłamy do państwa tylko fabrycznie nowe produkty w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 08.03.2024