• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x190 / 190x130 cm do spania

W ofercie naszego sklepu znajdziesz bogatą ofertę materacy 130x190 cm. Możesz wybierać spośród materacy miękkich, średnio twardych, twardych lub bardzo twardych. Wszystko zależy od wagi osób śpiących oraz indywidualnych preferencji.

Nasz sklep może pochwalić się bogatym wyborem materaców 130x190 cm wykonanych z najwyższej jakości materiałów. prezentujemy produkty z górnej półki, przeznaczone dla wymagających użytkowników. W naszym asortymencie znajdują się materace sprężynowe, materace lateksowe, kokosowe, z pianki termoelastycznej, czy profilowane. Każdy z nich ma nieco inne funkcjonalności, ale wszystkie stanowią dobre podparcie dla kręgosłupa, kiedy zostaną odpowiednio dopasowane do indywidualnych cech i wymagań klienta. Zachęcamy serdecznie do poznania naszych produktów i złożenia zamówienia na Kaszmirowysen.pl.

Materace we wszystkich rozmiarach

Ponieważ sami zajmujemy się produkcją dostępnych tu materaców, zachęcamy do złożenia zamówienia na dowolnie wybrany przez Państwa rozmiar. Produkty są gotowe do wysyłki już w ciągu dwóch dni roboczych. Oferujemy na przykład:

Warto wybrać jak najszerszy materac, ponieważ przestrzeń związana jest z komfortem snu.

Materac 130x190 cm, który spełnia wszystkie wymagania

Spotykamy się z bardzo wybrednymi klientami, którzy mają konkretne oczekiwania wobec dostępnych u nas produktów. Dlatego umożliwiamy również wybór stopnia twardości materaca, aby był w pełni komfortowy. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Najlepiej parametr ten dopasować do masy ciała użytkownika oraz jego wzrostu. Wszystkie materace są dwustronne. Strona z wełny owczej przeznaczona jest na zimę, a z owaty na czas letni. Do wszystkich materaców 130x190 cm można tu dopasować bez trudu nasz luksusowy pokrowiec kaszmirowy. Wyposażony jest w boczny pas wentylacyjny, aby łatwiej było zachować higienę i czystość. Zachęcamy do złożenia zamówienia właśnie w naszym sklepie.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024