• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 170x190 / 190x170 cm do spania

Nasze materace 170x190 cm to produkty wysokiej jakości. Znajdziesz tutaj materac 170x190 miękki, średnio twardy, twardy lub bardzo twardy. Należy go odpowiednio dobrać, aby spełniał swoją funkcję. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń, pomożemy ☎ 577 777 361

Wygodny materac dla dwojga powinien uwzględniać nie tylko takie oczywiste parametry jak szerokość czy długość. Chociaż oczywiście materace 170x190 cm idealnie sprawdzają się jako rozwiązanie do sypialni małżeńskiej lub do pokoju gościnnego z większym łóżkiem, to istotne jest nie tylko dopasowanie wyłącznie samych gabarytów materaca do ilości osób z niego korzystających. Równie ważne, o ile nie ważniejsze, mogą okazać się inne względy konstrukcyjne czy materiałowe, gdyż o satysfakcji z użytkowanego łóżka decydują również takie atrybuty jak jego twardość, elastyczność czy dopasowanie do budowy anatomicznej ciała człowieka. Tylko i wyłącznie materace kieszeniowe wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów są w stanie zapewnić przez wiele lat ten sam poziom podparcia dla kręgosłupa czy szyi użytkownika, a to ma największe przełożenie na komfortowy i zdrowy sen.

Jakie materiały na materac 170x190 cm wybrać?

Bardzo istotne jest odpowiednie łączenie ze sobą materiałów całkowicie naturalnych z surowcami syntetycznymi, gdyż to właśnie połączenie jednych i drugich pozwala na stworzenie idealnego materaca sypialnianego bez względu na wymiary. W materacach kieszeniowych sprężyny czy kieszenie wykonane są z materiałów głównie sztucznych, co zapewni im wyższą trwałość lub elastyczność. Z kolei wypełnienie materaca 180x190 cm naturalnymi materiałami np. z kokosa, pozwala na podniesienie innych parametrów, jak termoizolacja i tym samym uzyskanie wyższego komfortu użytkowania np. w niskich temperaturach. Dlatego tak ważne jest, aby świadomie wybierać innowacyjne materace 190x190 cm od producentów znających się dobrze na swojej dziedzinie.

Gwarancja i wieloletnie użytkowanie

Gwarancja na materace 160x190 cm zamówione na Kaszmirowysen.pl trwa przez dwa lata. Klient ma jednak możliwość również do zwrócenia materaca w ciągu 30 dni od jego otrzymania, bez konieczności podawania przyczyn czy ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki temu każdy klient może zaprojektować i wyprodukować materac na indywidualne zamówienie, a następnie przetestować je w domu, w konkretnych warunkach i na danym łóżku i dopiero po takim okresie próbnym – podjąć decyzję o pozostaniu przy danym modelu.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024