UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone lub wybrane za pobraniem do 7.12.2023 do godziny 15:30 zostaną dostarczone przed Świętami.
Zamówienia złożone po tej dacie - nie dajemy gwarancji dostawy do Świąt
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 130x210 / 210x130 cm do spania

Nasze materace 130x210 cm to produkty najwyższej jakości, produkujemy je z różnego rodzaju materiałów. Konstrukcję zawsze opieramy na sprężynie kieszeniowej lub kieszeniowej Multipocket. Gwarantuje ona idealne podparcie ciałą podczas snu.

Prezentujemy szeroką gamę materaców 130x210 cm idealnych do pokoi hotelowych. Udostępniamy asortyment najwyższej jakości, ponieważ zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów. Nasze materace to oferta premium, w sam raz do hoteli na wysokim poziomie. Zapewniamy materace sprężynowe kieszeniowe, które są idealnym rozwiązaniem w takich miejscach, z uwagi na ich trwałość i wytrzymałość. Taki materac wyposażony jest w nowoczesne sprężyny, z których każda umieszczona jest w odrębnej kieszeni, dzięki czemu może działać całkowicie niezależnie od pozostałych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zrobienia udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl.

Szeroki wybór materaców hotelowych

Hotel to miejsce, w którym goście oczekują snu wygodnego i komfortowego. Ponieważ sami produkujemy materace z oferty sklepu, można u nas zamówić produkt o dowolnie wybranych wymiarach. Wśród długości 210 cm prezentujemy na przykład:

W asortymencie posiadamy też pokrowce kaszmirowe, które zapewniają materacom higienę tak ważną w hotelach. Każdy pokrowiec posiada boczny pas wentylacyjny wokół materaca.

Trwałe i wytrzymałe materace 130x210 cm

Na Kaszmirowysen.pl klient sam dopasowuje stopień twardości wybranego przez siebie materaca. Prezentujemy modele miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Wszystkie materace z naszej oferty są dwustronne. Jedna ze stron wykonana jest z owczej wełny i przeznaczona na zimę, zaś druga z owaty na czas letni. Nasze produkty gotowe są do wysyłki w ciągu zaledwie dwóch dni od złożenia zamówienia. Zawsze produkujemy je na bieżąco, aby klient otrzymywał materac 130x210 cm fabrycznie nowy, a nie magazynowany. Przewozimy je rozłożone, ponieważ naszym zdaniem rolowanie może negatywnie wpływać na działanie sprężyn.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 04.12.2023