• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 60x150 / 150x60 cm do spania

Oferujemy Ci 90 modeli materacy 60 x150 cm. Wszystkie wyprodukujemy po zamówieniu w ciągu 2 dni. Dostarczamy na płasko prywatnym przewoźnikiem. Zadzwoń nasi konsultanci są do twojej dyspozycji ☎ 577 777 361

W ofercie naszego sklepu prezentujemy wysokiej jakości materace 60x150 cm jednoosobowe, które sami produkujemy z surowców pierwszego gatunku. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby były one w pełni komfortowe i wygodne. Jeżeli poszukujecie Państwo odpowiedniego materaca 60x150 cm, zachęcamy serdecznie do kontaktu z pracownikami. Doskonale znamy wszystkie produkty i jesteśmy przekonani, że bez trudu dopasujemy właściwy model.

Szeroki wybór materaców 60x150 cm

U nas znajdziecie Państwo tylko wysokogatunkowe produkty. Prezentujemy materace kieszeniowe Multipocket, które cechuje duża trwałość, jak również na sprężynach zwykłych i podwyższonych. Nowoczesne sprężyny znacznie różnią się od tych klasycznych oferowanych przed laty. Taki materac zapewnia doskonały komfort i wygodę w każdej pozycji. Nigdy nie rolujemy ich na czas transportu, ponieważ naszym zdaniem wpływa to negatywnie na ich funkcjonalność. Sami szyjemy materace 60x150 cm oraz w innych rozmiarach, dlatego produkt gotowy jest do wysyłki zawsze w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniej twardości, z uwagi na masę ciała. Zalecamy, aby kierować się właśnie tym parametrem, ponieważ w ten sposób można zaprojektować materac idealnie dopasowany do własnych potrzeb.

Różne rozmiary materacy jednoosobowych

Każda sypialnia jest nieco inna i wymaga zastosowania odmiennego rozwiązania. U nas możecie Państwo zamówić materac w dowolnym rozmiarze. Wśród długości 150 cm polecamy na przykład:

  • materace 70x150 cm stanowiące większą przestrzeń dla osoby wypoczywającej,
  • materace 80x150 cm, które są chętnie wybierane do pokoi nastolatków,
  • materace 90x150 cm, na których wygodnie wyśpią się również niewysocy dorośli.

W razie pytań lub wątpliwości odnośnie dopasowania właściwego rozmiaru zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. W ofercie sklepu prezentujemy też najwyższej jakości pokrowce kaszmirowe z bocznym paskiem wentylującym, który korzystnie wpływają na aspekt higieniczny.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024