Materac do łóżka 150x160 160x150 cm do spania

Nasz sklep oferuje materace 150x160 cm wysokiej jakości. Udostępniamy tylko produkty pierwszego gatunku, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z materaców 150x160 cm jest wytrzymały, trwały i higieniczny. W ofercie Kaszmirowysen.pl znajdują się dwustronne materace sprężynowe na sprężynach zwykłych, podwyższanych oraz materace Multipocket. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą premium i do zrobienia u nas zakupów.

Materac 150x160 cm idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników

Materace w tym rozmiarze są najczęściej wybierane do sypialni dwuosobowych. Zapewniają komfort i wygodną pozycję, podpierając kręgosłupy użytkowników. Nowoczesne materace kieszeniowe są wspaniałym rozwiązaniem dla par, ponieważ śpiąc na nich, nie odczuwa się ruchów drugiej osoby. Wynika to z funkcjonalnych kieszeni, w których pojedynczo umieszczone są poszczególne sprężyny. Materace posiadają dwie strony – letnią i zimową. Dodatkowo, klient ma możliwość wyboru stopnia twardości swojego nowego materaca. Prezentujemy modele miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zalecamy, aby twardość materaca 150x160 cm dopasować do gabarytów użytkownika i jego masy ciała.

Dostępne rozmiary materacy na Kaszmirowysen.pl

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów mógł dopasować materac do swoich potrzeb, ale też możliwości lokalowych. Ponieważ sami produkujemy dostępne w sklepie materace, istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnym rozmiarze. Oferujemy na przykład materace 70x160 cm przeznaczone do niewielkich łóżek jednoosobowych, jak również materace 100x160 cm - znacznie szersze i bardziej komfortowe oraz materace 160x160 cm - idealne dla dwóch osób o niewielkim wzroście. Zamówiony przez Państwa materac jest zawsze gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Zawsze wysyłamy do Państwa produkt fabrycznie nowy. Na czas transportu nie rolujemy materaców, aby nie zaszkodzić funkcjonalności ich sprężyn.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni