UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x160 / 160x150 cm do spania

Sprawdź nasze wygodne i komfortowe materace 150x160 cm. Kaszmirowy pokrowiec, pianka wysokoelastyczna HR, boczny pasek wentylujący, dostawa na płasko i 30 dniowy okres testowania to tylko kilka z zalet naszych materacy. Zadzwoń i zamów ☎ 577 777 361

Nasz sklep oferuje materace 150x160 cm wysokiej jakości. Udostępniamy tylko produkty pierwszego gatunku, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z materaców 150x160 cm jest wytrzymały, trwały i higieniczny. W ofercie Kaszmirowysen.pl znajdują się dwustronne materace sprężynowe na sprężynach zwykłych, podwyższanych oraz materace Multipocket. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą premium i do zrobienia u nas zakupów.

Materac 150x160 cm idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników

Materace w tym rozmiarze są najczęściej wybierane do sypialni dwuosobowych. Zapewniają komfort i wygodną pozycję, podpierając kręgosłupy użytkowników. Nowoczesne materace kieszeniowe są wspaniałym rozwiązaniem dla par, ponieważ śpiąc na nich, nie odczuwa się ruchów drugiej osoby. Wynika to z funkcjonalnych kieszeni, w których pojedynczo umieszczone są poszczególne sprężyny. Materace posiadają dwie strony – letnią i zimową. Dodatkowo, klient ma możliwość wyboru stopnia twardości swojego nowego materaca. Prezentujemy modele miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Zalecamy, aby twardość materaca 150x160 cm dopasować do gabarytów użytkownika i jego masy ciała.

Dostępne rozmiary materacy na Kaszmirowysen.pl

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów mógł dopasować materac do swoich potrzeb, ale też możliwości lokalowych. Ponieważ sami produkujemy dostępne w sklepie materace, istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnym rozmiarze. Oferujemy na przykład materace 70x160 cm przeznaczone do niewielkich łóżek jednoosobowych, jak również materace 100x160 cm - znacznie szersze i bardziej komfortowe oraz materace 160x160 cm - idealne dla dwóch osób o niewielkim wzroście. Zamówiony przez Państwa materac jest zawsze gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Zawsze wysyłamy do Państwa produkt fabrycznie nowy. Na czas transportu nie rolujemy materaców, aby nie zaszkodzić funkcjonalności ich sprężyn.