UWAGA: W dniach 04-12.07.2020 trwała będzie w KaszmirowySen.pl przerwa urlopowa. Nie będziemy produkować materacy.

Będzie działać tylko nasze Biuro Obsługi Klienta. Zamówienia złożone* do 1.07.2020 do godziny 18:00 - zostaną wyprodukowane przed urlopem. Zamówienia złożone później - ich produkcja rozpocznie się od 13.07.2020 roku - wg kolejności złożenia.
* - złożone tzn. wybranie zostanie forma płatności za pobraniem, opłacone poprzez płatności online lub pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x180 / 180x140 cm do spania

U nas bez problemu kupisz materac w rozmiarze 140x180 cm. Oferujemy Ci materace o różnej budowie, możesz wybierać spośród różnych surowców dostępnych w naszym sklepie. Zaufaj specjalistom i kup swój wymarzony materac.

Na Kaszmirowysen.pl prezentujemy szeroki wybór materaców dwuosobowych. Oferujemy na przykład popularne materace 140x180 cm, które sprawdzają się głównie w niewielkich pomieszczeniach. Jeśli Państwa sypialnia nie stwarza możliwości na wstawienie większego modelu łóżka, nasz materac 140x180 cm na pewno zapewni Państwu wygodę i komfort. Udostępniamy modele wykonane z różnego rodzaju materiałów, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów. Można tu znaleźć bardzo nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, piankowe, lateksowe, profilowane i z kokosa. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się całym asortymentem naszego sklepu.

Materac 140x180 cm dostosowane do wymagań użytkowników

Każdy z nas potrzebuje snu, aby zregenerować siły organizmu i móc funkcjonować przez cały dzień. Sen to nasza podstawowa potrzeba, która zajmuje jedną trzecią dobry. Aby zapewnić sobie wartościowy odpoczynek, najlepiej dopasować dobry materac 140x180 cm. U nas oferujemy materace o różnych stopniach twardości. O tym, czy w Państwa przypadku sprawdzi się materac miękki, średnio twardy, czy też bardzo twardy decydują przede wszystkim Państwa gabaryty. Wiele osób kieruje się przy tym również indywidualnymi preferencjami. Wszystkie dostępne u nas materace 140x180 cm są dwustronne – strona letnia wykonana została z owaty, a zimowa z owczej wełny. Każdy z produktów wykonujemy dopiero po złożeniu zamówienia, aby klient otrzymywał materac fabrycznie nowy. Jest on gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Materac można zwrócić w ciągu trzydziestu dni.

Inne materace dwuosobowe

U nas każdy klient dopasuje materac w odpowiednim rozmiarze. Sami zajmujemy się produkcją, dlatego dajemy Państwu możliwość dokonania właściwego wyboru. Oferujemy na przykład:

Materacy nigdy nie wysyłamy do klientów zrolowanych, ponieważ naszym zdaniem może to mieć negatywny wpływ na jakość funkcjonowania sprężyn i innych elementów. Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją.