• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 140x190 / 190x140 cm do spania

Poszukujesz dobrego materaca 140x190 cm i trafiłeś do nas - bez problemu znajdziesz u nas odpowiedni materac dwuosobowy do Twojej sypialni. Oferujemy 90 modeli o różnych stopniach twardości i budowie. Wszystkie są materacami dwustronnymi.

Jeżeli poszukujecie Państwo wąskiego materaca do dwuosobowego łóżka, oferowany u nas materac 140x190 cm z pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Prezentujemy materace w tym i innych rozmiarach wykonane przez nas z surowców najwyższego gatunku. Jesteśmy przekonani, że właśnie na Kaszmiorysen.pl znajdą Państwo odpowiedni produkt dla siebie. Zapewniamy materace sprężynowe kieszeniowe i Multipoket, ale też z wypełnieniem z lateksu, pianki termoelastycznej, kokosa, czy materace profilowane. Każdy model jest bardzo funkcjonalny i odpowiada innym wymaganiom. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i zrobienia zakupów.

Bogaty asortyment materaców 140x190 cm

Każdy z nas potrzebuje snu, aby móc normalnie i zdrowo funkcjonować. Okazuje się, że rodzaj wybranego materaca może mieć kolosalne znaczenie i wpłynąć na jakość snu. Zachęcamy do tego, aby dopasować odpowiedni stopień twardości wybranego materaca 140x190 cm do wagi użytkownika i jego wzrostu. Materace miękkie polecamy raczej dzieciom i osobom lekkim, podczas gdy osobom dorosłym zalecamy raczej materace średnio twarde, a niekiedy nawet twarde. Wszystkie produkty są dwustronne – warstwa z owaty przeznaczona jest na sezon letni, a z owczej wełny na zimę. Można tu również dopasować praktyczny kaszmirowy pokrowiec, który zawsze wyposażamy w boczny pas wentylacyjny.

Materac 140x190 cm i inne modele dwuosobowe

Sami zajmujemy się produkcją wszystkich dostępnych w naszym sklepie materaców. Wszystkie produkty wykonywane są na indywidualne zamówienia i wędrują do klienta jako fabrycznie nowe. Można samodzielnie wybrać dowolny rozmiar materaca, a my przygotujemy go i wyślemy w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych. Udostępniamy na przykład materace 150x190 cm - również dość wąskie, ale kompaktowe, jak również materace 160x190 cm w bardzo popularnych wymiarach. Jeżeli istnieje możliwość wstawienia dużego łóżka do sypialni, wówczas zachęcamy do zamówienia materaca 190x190 cm, który jest bardzo komfortowy. Nigdy nie rolujemy naszych materaców na czas transportu, aby nie uszkodzić ich sprężyn i nie zaburzyć ich funkcjonalności.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 23.07.2024