• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 190x190 cm do spania

Potrzebujesz dużego materaca 190x190 cm? Oferujemy Ci materace kieszeniowe, lateksowe, kokosowe, profilowane lub oparte na sprężynie kieszeniowej Multipocket. Nasze modele występują w 4 stopniach twardości od miękkich po bardzo twarde.

Perfekcyjnie kwadratowy materac to idealne rozwiązanie sypialniane, chociaż bardzo często z punktu widzenia czysto funkcjonalnego oraz estetycznego – łóżko takie powinno być ustawione centralnie na planie sypialni, a to wymaga ogromnego metrażu dla tego pokoju. Z powodzeniem jednak po materace 190x190 cm do swojej sypialni sięgnąć mogą również ci, którzy ogromnym metrażem sypialni nie mogą się pochwalić, a mimo wszystko liczą na całkowicie regenerujący i komfortowy sen o każdej porze dnia i nocy. Oczywiście sam wymiar materaca nie sprawia jeszcze, że jest on komfortowy lub pozwala na zdrowy sen. To inne parametry materaców 180x190 cm sprawiają w ostatecznym rozrachunku, że ich użytkownicy chwalą sobie sen na nich czy spędzanie zwykłego czasu w ciągu dnia.

Zaprojektuj materac 190x190 cm na Kaszmirowysen.pl

Od dzisiaj, za sprawą rozbudowanego narzędzia do projektowania materaców Multipocket na stronie Kaszmirowysen.pl – każdy może od podstaw zaprojektować własny materac i dać go do wyprodukowania znanej na rynku firmie. Korzystając z ogromnego doświadczenia i wiedzy tej firmy, stworzyć można całkowicie niepowtarzalny materac 150x190 cm do każdego wnętrza. Klient ma możliwość wybrania czy dany model będzie dwustronny czy jednostronny – czy wykonany będzie z wypełnieniem syntetycznym czy też naturalnym. W ten sposób, podając kilka bardzo indywidualnych parametrów, uzyskać można całkiem czytelny obraz własnego materaca. Następnie wskazanie poszczególnych aspektów wykończenia danego materaca jak jego twardość czy wykonanie dodatkowego kaszmirowego pokrowca – zwieńcza dzieło.

Pełna dowolność w projekcie materaca

Na każdym etapie projektowania materac 170x190 cm jest dostępny dla klienta w postaci czytelnej wizualizacji, zaś każda zmiana dowolnego parametru, ustawienia sprężyny czy zastosowanego materiału w danym projekcie – natychmiast jest kalkulowana i zmiana ceny ostatecznej prezentowanego modelu widoczna jest dla klienta w czasie rzeczywistym. Podjęcie decyzji o zakupie danego materaca bądź jego spersonalizowanie pod własne potrzeby albo okrojone warunki przestrzenne pomieszczenia – jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak za sprawą strony Kaszmirowysen.pl.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024