• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 150x190 / 190x150 cm do spania

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę materacy 150x190 cm do Twojego łóżka. Wszystkie wysyłamy na płasko, bez rolowania i produkujemy w ciągu 2 dni. U nas również zawsze masz darmową dostawę oraz fachową obsługę. Potrzebujesz pomocy? ☎ 577 777 361

U nas można znaleźć idealny materac 150x190 cm do niewielkiej dwuosobowej sypialni. Nasze materace sami produkujemy w oparciu o surowce najwyższego gatunku, aby były wytrzymałe i trwałe, ale też bardzo wygodne i komfortowe. Dobrze dopasowany do użytkownika materac jest w stanie zagwarantować mu dobry sen i wpłynąć korzystnie na stan całego zdrowia. Można tu dopasować materace 150x190 cm z różnych materiałów. Prezentujemy nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe, w których każda ze sprężyn jest zamknięta w niezależnej kieszeni i działa samodzielnie, jak również materace z pianki termoelastycznej, z lateksu, czy z kokosa. Każdy z modeli nieco inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem użytkownika i zapewnia mu inny rodzaj podparcia, dlatego zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami.

Materac 150x190 cm na długie lata

Jak dopasować materac do swoich potrzeb? Na pewno trzeba wybrać optymalny stopień jego twardości. Warto to zrobić w oparciu o nasze zalecenia jako producenta. Prezentujemy zarówno materace miękkie i średnio twarde, jak i twarde oraz bardzo twarde. W przypadku par o różnych budowach ciała można zdecydować się na dwa różne materace jednoosobowe. Wszystkie produkty są dwustronne – na zimę przygotowaliśmy warstwę z wełny owczej, a na sezon letni z owaty. Do materaca 150x190 cm można u nas dopasować również funkcjonalny pokrowiec z kaszmiru. Posiada boczny pas wentylacyjny dla zachowania idealnej higieny i czystości.

Dopasuj materac do możliwości swojego pomieszczenia

Najlepiej, jeśli materac dla dwóch osób jest szeroki. Polecamy gorąco materace 190x190 cm, które bez wątpienia zapewniają najwięcej wygody. Do nieco mniejszych sypialni oferujemy też najpopularniejsze materace 160x190 cm lub materace 140x190 cm. Każdy z materaców przygotowujemy w oparciu o zamówienie klienta i jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Wysyłamy tylko produkty nowe fabrycznie i nigdy ich nie rolujemy, aby nie traciły swojej funkcjonalności.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024