• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 160x190 / 190x160 cm do spania

Materace 160x190 cm to w naszej ofercie prawie 90 modeli. Proponujemy materace miękkie (waga osób śpiących do 60 kg), średnio twarde (waga 60-100 kg), twarde (waga >100kg) lub bardzo twarde (waga >120kg). Sprawdź nasze modele i budź się wyspany.

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę najpopularniejszych materaców 160x190 cm. Rozmiar ten cieszy się sporym powodzeniem, ponieważ jest dość uniwersalny, a jednocześnie zapewnia parze właściwy komfort spania we dwoje. U nas prezentujemy materace 160x190 cm wykonane z różnych materiałów – sprężynowe kieszeniowe, Multipocket, profilowane, kokosowe, lateksowe, czy z pianki termoelastycznej. Jesteśmy więc przekonani, że nawet wymagający klient będzie u nas w stanie dopasować produkt, który spełni jego wszystkie wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem na Kaszmirowysen.pl!

Materace we wszystkich wymiarach

Dzisiaj wielu osobom zależy na zaoszczędzeniu przestrzeni, ponieważ mieszkania są coraz droższe. Aby sprostać Państwa wymaganiom, udostępniamy możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Sami zajmujemy się produkcją, a więc towar gotowy jest do wysyłki już w ciągu dwóch dni roboczych. Zapewniamy na przykład:

Zawsze otrzymujecie od nas Państwo produkt nowy fabrycznie. Nie rolujemy materaców na czas transportu, ponieważ naszym zdaniem może to wpływać negatywnie, na przykład na działanie ich sprężyn.

Materac 160x190 cm w wersji premium

Nasze produkty można z powodzeniem potraktować jako inwestycję długoterminową we własne zdrowie i komfort. Każdy materac jest dwustronny – posiada warstwę z wełny owczej na zimę i z owaty na lato. Można dopasować jego twardość do swoich gabarytów. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Dodatkowo, w asortymencie posiadamy też praktyczne kaszmirowe pokrowce, które dbają o higienę i czystość materaca. Sprawdzają się one szczególnie, jeśli w domu mieszkają zwierzęta, dzieci lub osoby chore. Zapraszamy na najlepsze zakupy na Kaszmirowysen.pl!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.05.2024