• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 60x160 / 160x60 cm do spania

Małe materace 60x160 cm to modele przeznaczone typowo do łóżek dziecięcych. Oferujemy 90 modeli materacy w tym rozmiarze zróżnicowanych pod względem budowy oraz twardości. Potrzebujesz pomocy przy wyborze materaca? Zadzwoń z chęcią pomożemy ☎ 577 777 361

W naszym sklepie oferujemy bogaty wybór materaców 60x160 cm o różnych stopniach twardości. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dobrze dopasowany materac jest gwarancją komfortowego i zdrowego snu. Sami produkujemy prezentowane materace 60x160 cm z wysokiej jakości materiałów. Wybieramy tylko najlepsze surowce, ponieważ zależy nam na maksymalnym zadowoleniu klientów. Zachęcamy do poznania naszego pełnego asortymentu.

Jak dopasować twardość materaca 60x160 cm do siebie?

Każdy z nas ma nieco inne wyobrażenie o idealnym śnie. Dlatego udostępniamy materace o różnych stopniach twardości. Zalecamy, aby ten parametr dostosować do gabarytów ciała. Osoby niewielkich rozmiarów mogą wybierać spośród dostępnych materaców miękkich, które są stworzone z myślą o nich. Oferujemy też opcje średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde. Rozumiemy, że niektórzy z naszych klientów kierują się jedynie swoimi preferencjami. W razie wątpliwości odnośnie dopasowania właściwego modelu, zachęcamy do kontaktu z pracownikami.

Materace jednoosobowe w różnych rozmiarach

Na Kaszmirowysen.pl zapewniamy różnorodny asortyment materacy. Prezentujemy przede wszystkim nowoczesne materace sprężynowe, które są bardzo funkcjonalne i trwałe. Każda sprężyna znajduje się bowiem we własnej kieszeni. Ponieważ sami zajmujemy się produkcją, istnieje możliwość zamówienia materaca w dowolnym rozmiarze. Oferujemy na przykład:

Zachęcamy gorąco do poznania wszystkich produktów. W naszym asortymencie znajduje się również praktyczny pokrowiec kaszmirowy, który posiada pasek wentylacyjny dookoła. Taki pokrowiec ułatwia zachowanie czystości i higieny. Wszystkie produkty objęte są 2-letnią gwarancją. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024