UWAGA: W dniach 5-16.07.2021 trwać będzie przerwa urlopowa - nie będziemy produkować materacy.
W czasie przerwy urlopowej będziemy dostępni i będziemy doradzać Państwu poprzez telefon, e-mail i czat w kwestii doboru materacy.
Zamówienia przyjęte i opłacone lub wybrane za pobraniem do 30.06.2021 będę zrealizowane przed ulropem. Późniejsze zamówienia będą realizowane od 19.07.2021.
Produkcja zostanie wznowiona 19.07.2021 wg KOLEJNOŚCI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 80x160 / 160x80 cm do spania

Materace 80x160 cm to typowy rozmiar materaca do łóżka dziecięcego. Proponujemy dla najmniejszych materace miękkie lub średniotwarde. W naszej ofercie znajdziesz również w tym rozmiarze materace twarde lub bardzo twarde. Zapraszamy do zakupów.

W naszym sklepie prezentujemy bogaty asortyment materaców 80x160 cm z górnej półki. Wszystkie produkty wykonujemy przy użyciu surowców pierwszego gatunku, dzięki czemu dostępne materace są wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie wygodne i funkcjonalne. Można u nas dopasować optymalny i nowoczesny materac sprężynowy do każdego łóżka. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z propozycjami materacy 80x160 cm i zrobienia u nas zakupów. Zapraszamy też do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań.

Nowoczesne materace 80x160 cm kieszeniowe

Nasze materace sprężynowe bardzo różnią się od tych klasycznych, które kiedyś były we wszystkich domach. Każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej kieszeni, dzięki czemu działa niezależnie. Kieszenie chronią również sprężyny przed uszkodzeniami. Materace 80x160 cm dostępne są u nas w różnych stopniach twardości. Prezentujemy zarówno miękkie, jak i materace średnio twarde i twarde. Każdy jest dwustronny – posiada stronę letnią oraz zimową dla pełnej satysfakcji klienta.

Dostępne rozmiary materaców jednoosobowych

Sami zajmujemy się produkcją dostępnych na Kaszmirowysen.pl materaców. Bardzo starannie wybieramy materiały, aby powstał produkt najwyższej jakości, który spełni wszystkie wymagania. Można u nas zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze. W asortymencie naszego sklepu znajdują się na przykład:

Produkty gotowe są do wysyłki już w ciągu dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Nie rolujemy ich na czas transportu, ponieważ może to wpłynąć negatywnie na kondycję sprężyn. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami w celu dopasowania właściwego modelu materaca. Wszystkie objęte są dwuletnią gwarancją. Zapraszamy do zrobienia zakupów!

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.