• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 90x170 / 170x90 cm do spania

Materace do spania 90x170 produkujemy z najwyższej jakości surowców. Dodatkowo są one ubrane w kaszmirowe, grube, ciepłe pokrowce, które uprzyjemnią Twój sen. Służymy również radą podczas doboru materaca. Skontaktuj się z nami ☎ 577 777 361

Do łóżka jednoosobowego warto wybrać wygodny i przestronny materac 90x170 cm z naszej oferty. Nawet wąskie łóżko może okazać się komfortowe, jeśli tylko materac zostanie dopasowany do indywidualnych potrzeb jego użytkownika. Na Kaszmirowysen.pl prezentujemy różne modele materaców 90x170 cm, aby każdy z naszych klientów mógł zdecydować się na optymalne rozwiązanie. Sami zajmujemy się produkcją materaców, dlatego gwarantujemy ich najwyższą jakość. Wybieramy tylko materiały pierwszego gatunku, które zapewniają naszym produktom trwałość i wytrzymałość.

Jednoosobowy materac 90x170 cm dla wymagających klientów

Nasze materace to zdecydowanie produkty premium. Prezentujemy materace sprężynowe na sprężynach zwykłych, podwyższonych oraz Multipocket. Dzięki umieszczeniu sprężyn w praktycznych kieszeniach, każda z nich działa w indywidualny sposób zapewniając maksimum komfortu. U nas można dopasować stopień twardości materaca do swoich potrzeb. Prezentujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde oraz materace bardzo twarde, które przeznaczone są dla osób o większej masie ciała. Zalecamy, aby twardość dopasować właśnie do gabarytów użytkownika, co zapewni najwięcej wygody.Proponujemy także funkcjonalne pokrowce kaszmirowe z paskiem wentylacyjnym dookoła materaca. Taki pokrowiec ułatwia zadbanie o higienę i czystość materaca.

Bogaty asortyment rozmiarów materaców kieszeniowych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci dysponują różnymi warunkami lokalowymi. Można u nas więc zamówić materac w dowolnie wybranym rozmiarze. Oferujemy na przykład:

W celu dopasowania właściwego rozmiaru materaca zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Produkty wysyłamy do Państwa w ciągu dwóch dni roboczych. Materace produkujemy na bieżąco, aby każdy klient otrzymywał materac fabrycznie nowy. Życzymy udanych zakupów.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024