• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 80x180 / 180x80 cm do spania

Potrzebujesz materaca 80x180 cm? U nas go znajdziesz - dobierz go według wagi osoby śpiącej i jego preferencji. My proponujemy materace miękkie dla osób o wadze do 60kg, średnio twarde waga 60-100kg, twarde >100 kg, bardzo twarde >120 kg. Zapraszamy

Nasz sklep oferuje materace 80x180 cm w wersji premium. Są to produkty z górnej półki, wyprodukowane w oparciu o nowoczesne surowce pierwszego gatunku. Każdy materac starannie przygotowujemy na indywidualne zamówienie klienta, aby otrzymał produkt fabrycznie nowy. Materace 80x180 cm gotowe są do wysyłki zawsze w ciągu dwóch dni roboczych. Nigdy nie wysyłamy ich rolowanych, ponieważ zależy nam na zachowaniu funkcjonalności zastosowanych sprężyn. Gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość. Życzymy udanych zakupów na Kaszmirowysen.pl!

Dopasuj materac 80x180 cm do swoich indywidualnych potrzeb

Sen to jedna z najważniejszych potrzeb w życiu każdego człowieka. Odpowiednio dopasowany materac może zagwarantować, że sen będzie bardziej wydajny i relaksujący, a kręgosłup będzie się cieszył dobrym zdrowiem. Oferujemy funkcjonalne materace termoelastyczne, które polecane są właśnie osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa. Można tu znaleźć również nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe i Multipocket, materace z wypełnieniem kokosowym, czy z lateksu. Zapewniamy szeroki wybór, aby klient mógł wybrać dla siebie właściwy produkt. W sklepie istnieje też możliwość dopasowania stopnia twardości materaca do gabarytów jego użytkownika. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością pomogą wybrać właściwy parametr materaca 80x180 cm.

Możliwość wyboru rozmiaru materaca

Ponieważ sami produkujemy dostępne u nas materace, każdy ma możliwość zamówienia produktu w wybranej przez siebie wielkości. Oferujemy na przykład:

Zapraszamy też do dopasowania u nas idealnego pokrowca na materac. Produkujemy je z wysokiej klasy kaszmiru i wyposażamy w boczny pasek wentylacyjny, aby można było zachować higienę i czystość na długo. Zapraszamy do zakupów!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024