• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 60x190 / 190x60 cm do spania

Potrzebujesz niestandardowego materaca 60x190 cm? Właśnie go znalazłeś. Materac dobierz do wagi osoby śpiącej na nim oraz jego preferencji. Osoby lekkie wolą materace miększe. Wszystkie nasze materace transportujemy na płasko, bez rolowania.

Materace o szerokości 60 centymetrów są maksymalnie komfortowe, jeśli chodzi o wypoczynek dla jednej osoby i właśnie dlatego są najchętniej wybieranymi materacami, jeśli chodzi o wyposażenie pokoju dziecięcego bądź gościnnego. Decydując się na taki zakup warto nie tylko wybrać materac 60x190 cm od sprawdzonego producenta, ale również zainwestować w model wyprodukowany z nowoczesnych materiałów i przy użyciu innowacyjnych technik konstrukcyjnych. Jednym z najbardziej pożądanych typów materacy na rynku są obecnie materace kieszeniowe, w których mechanizmy sprężynowe są niezależnie zamykane w osobnych, materiałowych sprężynach. Jakość amortyzacji i podparcie ergonomiczne dla budowy anatomicznej ludzkiego ciała – są w tych modelach nieporównanie wyższe, aniżeli w innych dotychczas produkowanych rozwiązaniach.

Dlaczego materace Multipocket są warte swojej ceny

O sukcesie materaców Multipocket zadecydowało przede wszystkim ich wyjątkowe przełożenie na jakość wypoczynku podczas nocnego lub dziennego snu. Nawet krótka drzemka na jakościowym materacu może być bardzo regeneracyjna i wpływać pozytywnie na samopoczucie, o ile jednak dany materac 70x190 cm został prawidłowo dopasowany do użytkownika. Na Kaszmirowysen.pl istnieje możliwość nie tylko dopasowania danego materaca 80x190 cm do swojego wzrostu czy wagi, ale również do innych preferencji, takich jak chociażby poziom twardości materaca. Materace wyprodukowane na indywidualne zamówienie klienta w technologii Multipocket to maksymalne przyleganie materaca do kręgosłupa i karku użytkownika, a przez to maksymalne wsparcie w odpoczynku i zdrowiu.

Materiały i produkcja gwarancją jakości

Produkowane na zamówienie klienta materace 90x190 cm są przygotowane wyłącznie z najlepszej jakości materiałów. To klient wybiera jednak czy chce materac całkowicie syntetyczny, czy może jednak zimowy, a więc z dodatkiem naturalnych, termoizolujących wypełniaczy. Wybór wyłącznie sprawdzonych i jakościowych surowców oraz dopracowywany latami proces produkcyjny przekładają się na to, że wszystkie materace 60x190 cm zamówione na Kaszmirowysen.pl oferowane są z dwuletnim okresem gwarancji.

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 21.06.2024