• Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 80x170 / 170x80 cm do spania

Luksusowe materace 80x170 cm tylko w naszym sklepie. Materace kieszeniowe to podstawa naszej konstrukcji, gwarantuje ona odpowiednie podparcie w czasie snu. Dodatkowe surowce uprzyjemnią go i sprawią, że rano wstaniesz pełen energii.

Prezentujemy Państwu bogaty wybór materaców 80x170 cm, które są niezwykle wygodne i zapewniają komfortowy sen. Ten jest jedną z podstawowych potrzeb życiowych. Dobry sen gwarantuje zdrowie i pozytywne samopoczucie. Naszym zdaniem zakup materaca 80x170 cm warto potraktować jako swego rodzaju inwestycję długoterminową. Oferowane materace premium z pewnością posłużą Państwu przez wiele kolejnych lat. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu.

Luksusowe materace 80x170 cm kieszeniowe

Nowoczesne materace sprężynowe bardzo różnią się od klasycznych propozycji sprzed lat. U nas oferujemy na przykład materace kieszeniowe, które są bardzo funkcjonalne. Każda ze sprężyn w taki materacu umieszczona jest w oddzielnej kieszeni, dzięki czemu działa całkiem niezależnie od pozostałych. Dzięki temu, ruchy innej osoby są praktycznie nieodczuwalne. Materac nie faluje i nie odkształca się, a jego sprężyny zapewniają właściwy stopień podparcia dla kręgosłupa. Wszystkie prezentowane materace 80x170 cm są dwustronne – jedna strona z owczej wełny przeznaczona jest na zimę, a druga z owaty na miesiące letnie. Istnieje możliwość dopasowania stopnia twardości materaca do potrzeb klienta oraz jego gabarytów. Oferujemy materace miękkie, średnio twarde, twarde, a nawet bardzo twarde.

Dostępność wielu rozmiarów

Wszystkie materace prezentowane na Kaszmirowysen.pl produkujemy sami przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dlatego można u nas zamawiać produkty w dowolnie wybranych rozmiarach. Udostępniamy na przykład materace 60x170 cm do wąskich łóżek, na przykład dla dzieci, materace 90x170 cm do jednoosobowych łóżek dla osób dorosłych, czy też materace 170x170 cm do dużych i komfortowych łóżek dwuosobowych. Produkt jest gotowy do wysyłki w ciągu dwóch dni od złożenia zamówienia. Materaców nigdy nie wysyłamy w formie zrolowanej, aby zachować właściwości ich sprężyn. Każdy materac wykonujemy na Państwa indywidualne zamówienie. Zapraszamy!

Kup Materac dzisiaj i zapłać za 30 dni

Do 22% rabatu na standardowe rozmiary materacy - tylko do 15.04.2024