UWAGA: Zamówienia złożone i opłacone* lub wybrane za pobraniem do 29.06.2022 do godz. 16:00 będą realizowane do 01.07.2022
Zamówienia złożone po tym terminie będą realizowane od 11 lipca po przerwie urlopowej (4-8.07.2022)
* tzn. do godz. 16:00 środki muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie, zapłacone online lub wybrana forma płatności za pobraniem
  • Kategorie
  • Parametry
  • Materac do łóżka 70x210 / 210x70 cm do spania

W naszym sklepie znajdziesz ponad 90 modeli materacy 70x210 cm. Każdy z nich posiada kaszmirowy pokrowiec z bocznym paskiem wentylującym. Wszystkie nasze materace dostarczamy bezpłatnie bez rolowania, bez zginania, na płasko.

Jeżeli poszukujecie Państwo wysokiej jakości materaca do pokoju dziecka, z pewnością znajdziecie taki właśnie w naszej ofercie. Na Kaszmirowysen.pl prezentujemy bogaty asortyment materaców 70x210 cm oraz w innych rozmiarach. Udostępniamy modele wykonane z różnych surowców pierwszego gatunku, które gwarantują ich trwałość i funkcjonalność. Nasze materace są bezpieczne i zdrowe dla kręgosłupa. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prezentowanym asortymentem i złożenia u nas zamówienia.

Jak wybrać materac 70x210 cm dla swojego dziecka?

Ważną kwestią jest z pewnością wybór rodzaju materaca. U nas dostępne są materace kokosowe, lateksowe, profilowane, termoelastyczne, kieszeniowe oraz sprężynowe Multipocket. Każdy z materiałów ma nieco inne funkcjonalności i inaczej zachowuje się w kontakcie z ciałem. Umożliwiamy też wybór stopnia twardości materaca. Naszym zdaniem, parametr ten trzeba dostosować do wzrostu dziecka i masy jego ciała. Zapewniamy materace miękkie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde, aby sprostać Państwa wszystkim oczekiwaniom. Do każdego z materacy 70x210 można tu dopasować też luksusowy pokrowiec z kaszmiru, który wyposażony jest w otwór wentylacyjny wokół materaca.

Bogaty asortyment dostępnych rozmiarów

Ponieważ sami produkujemy nasz towar, istnieje możliwość wyboru dowolnego rozmiaru wybranego materaca. Przygotujemy go do wysyłki w ciągu dwóch dni roboczych. Zawsze materace produkujemy na konkretne zamówienie, aby klient otrzymywał produkt fabrycznie nowy. Można u nas znaleźć materace 60x210 cm do pokoi najmniejszych dzieci, wąskie ale wygodne materace 80x210 cm w sam raz dla kilkulatków i nastolatków, ale też duże materace 120x210 cm, na których z powodzeniem wyśpi się dwójka rodzeństwa. Nigdy nie rolujemy produktów na czas ich transportu, aby nie traciły na swojej wysokiej jakości. Każdy z materaców objęty jest dwuletnią gwarancją i można go zwrócić do nas w ciągu trzydziestu dni. Zapraszamy!

5% Rabatu na wszystkie materace po wpisaniu kodu rabacik5. Śpiesz się, promocja ograniczona czasowo.