Poszerzamy naszą ofertę o kolejne materace kieszeniowe Mini - są to te same materace kieszeniowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie, ale zostały one obniżone o 6 cm. Różnica wynika z wysokości sprężyny kieszeniowej. Standardowa sprężyna kieszeniowa posiada 12 cm wysokości, sprężyna kieszeniowa Mini to 6 cm wysokości.

Niskie materace kieszeniowe dla wymagających

Posiadasz niestandardowe łóżko, które wymaga niskiego materaca, ale nie chcesz rezygnować z komortu jaki oferuje normalny materac kieszeniowy? Oto nasze rozwiązanie. Wszystkie nasze niskie materace kieszeniowe to materace dwustronne, ma to ogromne znaczenie jeśli chodzi o żywotność materaca. Materace dwustronne posiadają obie strony nadające się do spania, a więc możemy je obracać i zużywać cały materac równomierniej w porównaniu do materaca jednostronnego.

Materace kieszeniowe Mini dla dzieci

Dzieci mają duże wymagania i trzeba im poświęcić dużo uwagi. Bardzo często łóżka dziecięce przystosowane są do niskich materacy. Do tej pory rodzice kierowali się w kierunku niskich, niezbyt wygodnych materacy piankowych. Teraz nie ma już takiej potrzeby, najwyższy materac kieszeniowy Mini dla dzieci ma tylko 17 cm wysokości, z kolei najniższy nie mniej wygodny to tylko 11 cm wysokości.

Materace kieszeniowe Mini występują tylko w wersji zwykłej, tzn. posiadają 262 szt sprężyn na metr kwadratowy. Nie występują w wersji Multipocket.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materacy kieszeniowych w formacie Mini.

Zobacz też nasze inne artykuły z bloga:
- Rodzaje materacy - charakterystyka i opis materacy
- Co zrobić, gdy materac jest za miękki?
- Materace lateksowe - opis, przegląd materacy